فروشگاه اینترنتی تایکونت 04133345324

پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود OM3 سه متری

دسته بندی:
  • ضمانت بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی، 24 ساعت، 7 روز هفته
  • بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • ارسال سریع در کمترین زمان ممکن
  • بچ کورد فیبر نوری SC-SC
  • سینگل مد
  • سه متری دوبلکس
  • OM3
  • ساخت تایوان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود OM3 سه متری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت
EnglishIran
×

 

سلام

برای تماس با تیم پشتیبانی کلیک کنید

×